IMG_0188_resize

Ostatnia impreza karnawałowa

Bal Charytatywny, który odbył się 1 marca na Sali Bankietowej Platinum cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem – mogliśmy gościć ponad 160 osób. Bardzo nas cieszy, że wciąż nie brakuje chętnych do niesienia pomocy innym. W wydarzeniu wzięli udział między innymi mieszkańcy Budzynia, Chodzieży, Rogoźna, Poznania, Bydgoszczy, a nawet Hamburga i Berlina!

Zebrane tej nocy pieniądze wspomogą podopiecznych fundacji Dzieciom Europy. W planach jest między innymi opłacenie autokaru na wycieczkę do Zakopanego.

Licytacja nagród była naprawdę zacięta:) Jej uczestnicy walczyli o dwa kontrowersyjne kalendarze, w których skąpo odziane modelki reklamowały trumny oraz rower marki Gary Fisher ufundowany przez radio Eska. To właśnie ten ostatni wzbudził najwięcej emocji, a co za tym idzie, osiągnął największą cenę – 2700 zł.

Tej nocy nie zabrakło dobrych emocji oraz wszystkich składowych udanego balu – muzyki na żywo, szaleństw na parkiecie, ciekawych rozmów i doskonałej kuchni. Dla gości zaśpiewał Jakub Hereford, uczestnik Must be the Music, a oprawę muzyczną zapewniła Beata Spychalska, która podbiła serce Augustina Egurroli w Mam Talent, a już 09.03 pojawi się w 4 edycji programu X Factor.

Chciałoby się powiedzieć „Niech żyje bal!” – a szczególnie ten, który umożliwia wszystkim nie tylko wyborną zabawę, ale przede wszystkim, niesienie pomocy potrzebującym.

IMG_0188_resize