Informacje

Powierzchnia całego obiektu to 1400m2 w tym 800m2 sali klimatyzowanej dla gości. Oferujemy organizację bali i studniówek do 250 osób, natomiast wesel do 220 osób. Istnieje możliwość podzielenia Sali ścianą dźwiękoszczelną przy organizacji mniejszych imprez na 120 osób i 80 osób.

Nastrój

Sala utrzymana jest w ciepłych kolorach brązu, złota i ecru. Eleganckie dodatki w postaci efektownych podświetlanych paneli dodają wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. Do dyspozycji Gości jest także dostosowany do tańca parkiet.

Dekoracje

Dekoracje stołów mogą być utrzymane w jednej z kilku odcieni kolorystycznych: złota, różu, zieleni, modraku i bieli. Istnieje także możliwość własnej interpretacji koloru. Służymy radą w doborze wszystkich wymienionych wyżej elementów i osobiście nadzorujemy proces dekoracji. W przypadku imprez tematycznych jesteśmy otwarci na sugestię i propozycje.


Do dyspozycji Gości pozostaje bar oraz hotel położony kilkanaście metrów od Sali,  oferujący komfortowe noclegi niedaleko Chodzieży, mogący pomieścić 35 osób.